Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk se zahradou Brno

Prodej bytu 2+kk se zahradou a prosklenou lodžií - Brno - Bystrc

 

Popis nemovitosti

V této žádané lokalitě poblíž brněnské přehrady nabízíme byt se zahrádkou a zasklenou lodžií.
Dispozičně je byt řešen jako 2+kk s rozlohou 59,4 m2 (součástí je i komora a lodžie) + zahrada 26 m2. Nachází se v přízemí bytového domu zkolaudovaného v roce 2009.
Energetická náročnost budovy je v kategorii ,,B,, = nízké náklady na bydlení.

Při vstupu do bytu vejdete do prostorné chodby. Po pravé straně se nachází koupelna (4,3 m2) s vanou a místem na pračku i sušičku. Po levé straně vejdete do ložnice s vestavěnou skříní. Ložnice má plochu 12 m2 a vchází se z ní na oplocenou zahradu. Na konci chodby se nachází WC (2,2 m2) s bidetem a umyvadlem. Poslední část bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem (28,6 m2) a prosklenou lodžií (3,4 m2). Přes chodbu se nachází komora, která je součástí bytu a má výměru 2,3 m2.

Byt se prodává bez vybavení a je ihned k dispozici. Součástí prodeje je prostorná vestavěná skříň v ložnici a spotřebiče zabudované v kuchyňské lince - viz. foto.

V galerii najdete video-prohlídku i virtuální prohlídku, díky které si můžete dům prohlédnout z pohodlí Vašeho domova. Pokud je tento byt právě to co hledáte, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si reálnou prohlídku bytu.
 
 
Cena 5.990.000 Kč včetně právního servisu a služeb RK

Klára Városi - Vaše realitní makléřka

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Klára Városi

Sama vím, jak zkušený a poctivý makléř dokáže usnadnit život. Proto jsem se i já rozhodla jít touto cestou. Nechte veškeré starosti s prodejem, koupí či pronájmem na mě. Mým cílem je šetřit Váš čas i peníze.

 

 


Klára Városi

Kontaktní formulář