Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 po kompletní rekonstrukci, Znojmo

Prodej bytu 3+1 s balkonem, Znojmo - ul. Aninská

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme byt o dispozici 3+1 s rozlohou 58 m2 po kompletní rekonstrukci.
 
 

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 s balkonem, Znojmo - ul. Aninská

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme byt o dispozici 3+1 s rozlohou 58 m2 po kompletní rekonstrukci.

Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží bytového domu na ulici Aninská, v městské části Znojmo - Louka. Před domem je dostatečný počet parkovacích míst. Jen pár kroků od bytu je nově otevřený krytý Bazén Louka, kde najdete i wellness část. Veškerá občanská vybavenost je v dosahu. ZŠ i MŠ jsou v těsné blízkosti.

Při vstupu do bytu na Vás zapůsobí kvalitní lesklá dlažba, která sjednocuje plochu celého bytu. Jsou zde nové interiérové dveře, zděné jádro. Samostatné wc, koupelna s prostorným sprchovým koutem a místem pro pračku i sušičku. Vše je laděné v neutrálních šedých tónech. Až nastane chvíle pro výmalbu bytu, nemusíte se bát že se Vám začne drolit omítka pod předchozími nánosy barvy. Tento byt má po kvalitní rekonstrukci nádech novostavby. V jednom z pokojů najdete venkovní roletu na dálkové ovládání pro maximální soukromí. Za domem se nachází dětské hřiště. Vaše děti nemusí chodit přes silnici a vy je máte na očích přímo z kuchyně i obývacího pokoje.

Byt má vlastní prostorný balkon (není započítán v rozloze bytu). K bytu patří i sklepní kóje (není započítaná v rozloze bytu).

Fond oprav se měsíčně platí ve výši 1.394 Kč.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mi zavolat a domluvíme společně termín prohlídky.
 
Cena včetně služeb RK a právního servisu je 3 799 000 Kč.

Klára Városi - Vaše realitní makléřka.
 

3D scan

Klára Városi

Sama vím, jak zkušený a poctivý makléř dokáže usnadnit život. Proto jsem se i já rozhodla jít touto cestou. Nechte veškeré starosti s prodejem, koupí či pronájmem na mě. Mým cílem je šetřit Váš čas i peníze.

 

 


Klára Városi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF