Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


!PRODÁNO !Prodej dvou rodinných domů, s vinným sklípkem + zahrada s výhledem na Znojmo

PRODÁNO

 

 

Prodej dvou rodinných domů se sklípkem a velkou zahradou

V exklusivním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji dva rodinné domy v samém srdci obce Suchohrdly, která se nachází v těsné blízkosti města Znojma. Přes cestu máte obecní úřad, školku, školu, obchod... Domy mají rozlohu cca 70 m2 a 95 m2.

Každý dům má vlastní vjezd, předzahrádku a číslo popisné. Dvůr, hospodářské budovy a zahrada o rozloze cca 1850 m2 s výhledem na Znojmo jsou společné.
V průběhu let v obou domech proběhly částečné rekonstrukce a dá se v nich ihned bydlet, avšak pro dnešní standardy bydlení je třeba zvážit výraznou rekonstrukci. Stáří střechy je 20 let. V přední části domu jsou eurookna, do dvora plastová okna + zachovalé dřevěné okno do jídelny.

Oba domy jsou připojené na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je řešené plynovým kotlem. Rozvody vody v plastu. Na společném dvoře se nachází studna a jímka, která lze nyní využít na sběr dešťové vody.
Mezi hospodářskými budovami je vstup do sklepa. Další sklep se nachází pod částí domu č.p. 216.

V případě více zájemců, se majitel rozhodne dle podání nejvyšší nabídky.

Energetická náročnost budovy se zpracovává.
 
 
 
Cena: 6.500.000 Kč včetně právního servisu a DPH

Popis nemovitosti

Fotogalerie

Klára Városi

Sama vím, jak zkušený a poctivý makléř dokáže usnadnit život. Proto jsem se i já rozhodla jít touto cestou. Nechte veškeré starosti s prodejem, koupí či pronájmem na mě. Mým cílem je šetřit Váš čas i peníze.

 

 


Klára Városi

Kontaktní formulář