Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ RD MICMANICE

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu v Micmanicích u Znojma

Nově nabízíme k prodeji dům v obci Micmanice, která se nachází pouhých 13 km od Znojma a 8,5 km od rakouských hranic.

Jedná se o prodej rodinného domu se třemi podlažími (jedno podzemní a dvě nadzemní) a pozemkem o celkové výměře 600 m2. Zastavěná plocha domu je cca 90 m2. Na dvoře je i hospodářská budova v dobrém stavu - je zde zavedená voda i elektřina. Pod částí hospodářských budov se nachází sklep cca 10 m2. Zahrada pokračuje až k Dyjsko-mlýnskému náhonu kde je kouzelná atmosféra a místo ideální pro relax i pro rybáře. Tento pozemek je však v pronájmu - 1736 m2 /745 Kč/rok - není součástí prodeje, ale tvoří přirozený celek s pozemkem, který je k prodeji.

Venkovní část domu včetně střechy je po rekonstrukci - nové zateplení domu, nové vchodové dveře. Plastová okna jsou ve všech místnostech (stáří cca 7 let).
1. podzemní podlaží tvoří 3 velké místnosti (sklad/dílna) a jedna menší - technická místnost, kde je umístěný nový plynový kotel. Bojler na ohřev vody je také umístěn v suterénu domu. Z této části je samostatný vchod na zahradu. Vnitřní dřevěné schodiště Vás dovede do
1. nadzemního podlaží. Zde se nachází hlavní vchod do domu, jeden menší pokoj, wc, garáž a kuchyň s obývacím pokojem (cca 30 m2) se vstupem na terasu.
2. nadzemní podlaží má 4 neprůchozí pokoje. Tři z nich mají vstup na balkon. Dále je zde koupelna společná s wc - před rekonstrukcí.

Na podlahách je částečně dlažba, částečně linoleum. Elektřina v domě je původní - kromě částečných rekonstrukcí - např. kuchyň na míru s vestavěnými spotřebiči (r. 2016). Vytápění je řešené plynovým kotlem - v celém domě jsou litinové radiátory. Čekáme na zpracování PENB, poté bude uvedena energetická náročnost budovy. Dům je napojený na obecní vodovod i kanalizaci.

Micmanice jsou místní částí obce Strachotice a v současnosti jsou stavebně propojeny, nachází se zde ZŠ (do 5. třídy), MŠ, pošta, obchod, praktický lékař... Přímo před domem je zastávka MHD, hospůdka a pár kroků od domu je i pizzerie.
 
Kompletní cena: 4.990.000 Kč

Pokud Vás tato nabídka zaujala, nezapomeňte se podívat na 360°SCAN - virtuální prohlídku, kde si uděláte bližší představu o tom jak je dům situován a můžete si pomocí ikony pravítka i změřit jednotlivé místnosti.

Pro více informací a domluvu prohlídky prosím volejte.

Budu se na Vás těšit na prohlídce - Klára Városi - Vaše realitní makléřka

3D scan

Klára Városi

Sama vím, jak zkušený a poctivý makléř dokáže usnadnit život. Proto jsem se i já rozhodla jít touto cestou. Nechte veškeré starosti s prodejem, koupí či pronájmem na mě. Mým cílem je šetřit Váš čas i peníze.

 

 


Klára Városi

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF