Reference

Perfektni a profesionalni sluzby, prijemne jednani, spolehlivost a dostupnost temer kdykoliv. Vrele doporucuji. ?

Jaroslav Konečný

Děkuji paní Városi za profesionální přístup a vstřícnost :)

Zuzana Waldová

Paní Városi je velmi spolehlivá a milá, reaguje rychle na maily a stará se o klienta od začátku až do konce a pomáhá se všemi formalitami. Jsme moc rádi, že jsme na paní Városi narazili a vřele doporučujeme.

Günter Pelan

Pozitivní: Profesionalita Práci paní Kláry Városi mohu ohodnotit jen v superlativech. Paní Városi je velice příjemná, milá, empatická, svou práci dělá skutečně precizně. Paní Városi mi zprostředkovala pronájem bytu a z mnoha zkušeností při hledání bydlení jsem se ještě nesetkala s tak profesionálním a zároveň laskavým a lidským přístupem realitního makléře. Jsem velice ráda, že jsem paní Városi potkala a tímto jí děkuji a všem, kteří hledají kvalitní služby v realitní oblasti, paní Városi VELICE DOPORUČUJI. T.Ondráčková Líbí se mi

T.

S paní Városi mám za dobu naší vzájemné spolupráce jen ty nejlepší zkušenosti. Je maximálně ochotná a vstřícná, vždy milá a stoprocentně spolehlivá. Rozhodně doporučuji.

Jana Danťáková

Co dodat? Vše naprosto v pořádku, ochota, profesionalita, rychlost reakce, takto by měly vypadat všechny realitní služby.

Jan Zifčák